O mnie

Gdy miałam 10 lat, zaczęłam zbierać przepisy z kalendarzy ściennych i wklejałam do zeszytów. Zaglądałam mamie do garnków, pytałam o wszystko, zapisywałam – a ona umiała gotować jak mało kto i w trudnych czasach miała niesamowicie kreatywne i nowoczesne pomysły. Gdy poszłam na swoje, korzystałam z tego, czego nauczyłam się w maminej kuchni i dalej drążyłam kulinarne tematy. Pojawiły się kolorowe czasopisma, książki kulinarne. Zbierałam przepisy, gotowałam, piekłam, robiłam przetwory, ciągle czegoś próbowałam, eksperymentowałam… Na co dzień dla rodziny, od święta dla liczniejszej grupy gości. 🙂

Przyszedł czas, gdy skorzystałam z tej pasji również w pracy zawodowej: pisząc teksty kulinarne do portali internetowych, a w końcu współprowadząc przez 8 lat miesięcznik Moje Smaki Życia, gdzie byłam odpowiedzialna m.in. za część kulinarną. Ależ mogłam się wtedy wyżyć w kuchni, wypróbowując i wymyślając przepisy!

W moim życiu zaszły różne zmiany, ale ciągle kocham gotowanie! Chcę nadal dzielić się z Wami swoimi przepisami, radami, doświadczeniem, pokazywać fajne książki z przepisami i smaczne produkty. Zapraszam do swojej kuchni na co dzień i od święta, miło Was tu gościć!

Tamara

Gdzie mnie jeszcze znajdziesz?